Pošťák @ Golf


Po několika letech vytváření těchto stránek jsem se rozhodl jejich provoz ukončit, respektive je přestat aktualizovat. Hlavním důvodem je, že za posledních 8 měsíců jsem sem nepřidal prakticky nic... Navíc teď hraju golf daleko od domova, málo a špatně...
Každopádně chci moje golfové zážitky dále zveřejňovat na Facebooku: Postak@Golf
Ať se hra daří a třeba se zase potkáme někde na hřišti! :-)

PošťákPF 2012 - El CamaleonPF 2011 - Praia do ForteDohodl jsem se na spolupráci s novým golfovým portálem www.HrajemeGolf.cz, kam bych měl (pokud možno) pravidelně přispívat články o aktuálním dění na PGA Tour, případně i o dalších tématech. Ale i když to tak teď zrovna moc nevypadá, tyto stránky samozřejmě zůstávají v provozu :-).PF 2010 - Sea MountainPF 2009 - Las VeranerasPF 2008 - Jarabacoa

Konec roku je tady a s ním se také blíží první výročí stránek, které vznikly v lednu 2007. Až jsem překvapený, že jsem zvládl stránky aktualizovat celkem pravidelně. Asi to bude proto, že mě golf a všechno kolem pořád moc baví. Tak ať to vydrží!

Všechno dobré do roku 2008 přeje Pošťák.V polovině roku 2005 jsem propadl golfu. Tedy chvilku to trvalo, než jsem dal tu první podařenou ránu, ale to propadnutí trvá.
Teď je začátek roku 2007, dlouhé zimní večery (i když počasí je golfové a hraje se i venku) a tak se nabízí, abych si zkrátil čekání na pořádné venkovní hraní tím, že něco připravím na svojí stránku.

Protože jsem golfu propadl opravdu pořádně, tak doufám, že už mám pár věcí, které stojí za vystavení na web. A je to určitě díky mým kolegům a kamarádům, kteří mě do toho zatáhli, případně se do toho pustili se mnou.

Je tu k nalezení povídání o tom, jak si to užívám, co jsme podnikli spolu s ostatními, kde jsem si zahrál a taky trochu počítání :-).

Nemyslím, že bych stránky nějak pravidelně aktualizoval, ale budu-li mít něco zajímavého, tak se to tady určitě objeví.
Minulé sezóny jsou zaznamenány najednou, rok 2007 by už měl přibývat chronologicky.

Tak si to užívejte stejně jako já!

Pošťák